Oferta współpracy

Szanowni Państwo.

Nasza oferta jest skierowana do większych i mniejszych placówek handlowych oraz edukacyjnych /szkoły, przedszkola/. W ostatnim czasie dzięki poczynionym staraniom i wdrożeniem nowego projektu w naszej firmie, z dobrym skutkiem rozwinęliśmy współpracę ze sklepami spożywczymi- przemysłowymi. Nasz projekt przewiduje dostarczenie do sklepu regału ekspozycyjnego z możliwością konfiguracji w zależności od danego asortymentu i jest dopasowany do wszystkich pór roku. Zaczynając od stycznia oferujemy np.: skrobaczki samochodowe, czapki,rękawiczki, rękawiczki dziecięce, kapcie oraz gry i art. kreatywne na czas ferii zimowych. Na wiosnę oferujemy artykuły dla małych dzieci np. wiaderka i akcesoria do piaskownicy, zabawki rekreacyjne np.: piłki, skakanki, gry zręcznościowe itp.., oraz artykuły na święta Wielkanocne. Na sezon wakacyjny proponujemy wszelkiego rodzaju zabawki i art. plażowe. Od sierpnia oferujemy bogaty asortyment art. szkolnych: zeszyty, bloki, długopisy, plecaki, kredki, plasteliny itp. W kolejnym terminie proponujemy szeroką ofertę zniczy i kalendarzy. Na Święta Bożego Narodzenia oferujemy zabawki, bombki i ozdoby choinkowe. Jak widać potrafimy doskonale dopasować się do potrzeb klientów.

Z poważaniem
Właściciel firmy

Krzysztof Stankiewicz

Wsparcie

 • Wsparcie posprzedażowe

  Aktywnie wspieramy naszych klientów!

 • Pomoc

  Służymy pomocą i radami na każdym etapie sprzedaży jak i już po niej.

  Duża liczba przedstawicieli handlowych służących Państwu pomocą i radą pozwoli na konstruktywną i owocną współprace dla obu stron.

 • Gotowe stoiska towarowe

  Posiadamy stoiska towarowe przygotowane tak aby rozpocząć sprzedaż natychmiast.
  Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje a w razie konieczności pomożemy w organizacji wyspy wystawowej czy regału na asortyment.

  Stojaki są tak zaprojektowane aby wspomóc średnie i małe punkty handlowe. Możemy łączyć je w szeregi tworząc dość pokaźne stoisko.